MER SÜVALIHASSIDEKOE MASSAAŽ


MER on aeglane, mediteeriv, kuid sügav ja tugev kehatöö, mis vabastab keha kinni jäänud pingetest. See on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, liigespingete vabastamisest ja energia tasakaalustamisest.

Kuidas töötab & mõjub?

MER kehatöö on sügavalt lõdvestav ja terapeutiline: aitab taastada keha ja meele tasakaalu, parandada kehahoidu ning lahustada psühholoogilisi kinnihoidmismustreid, mis põhjustavad kehas valu ja pingeid, vähendada stressi, suurendada liigeste liikuvust, parandada vereringet ja energia voolamist kehas, tõsta une kvaliteeti ning tuua suuremat selgust.

Mida hõlmab?

Välja on töötatud spetsiaalsed seansid kaela ja selja; selja, jalgade, põlvede ja vaagnapiirkonna; näo, pea, õlgade ja käte; rinnaku ja kõhupiirkonna jaoks, olenevalt probleemist, mis inimest vaevab. Soovitav on võtta seda kehatööd kuurina, nt. 3 korda 10 päevaste vahedega, edaspidi 1 kord kuus vastavalt just Sinu vajadustele. Kuur aitab saada sügavamaid tulemusi ning saavutatut kinnistada. Siiski sõltub kordade arv inimese ainulaadsusest.
Vastunäidustused vastavalt arsti ettekirjutustele.

 

Soovitav on 1,5 h enne seanssi mitte süüa. Peale seanssi on soovitav juua ohtralt vett, et väljutada vabanenud toksiine ja tagada keha elastsus.

Võta endale aega

Telli teenus endale, tuttavale või lähedasele. Tulla võib ka mitmekesi. Ootame Teid!